Your Cart

HHC, nice to meet u

Hexahydrokanabinol, zkráceně HHC je další z mnoha kanabinoidů, který pochází z konopí. Jedná se o žhavou novinku, která dorazila na český trh z USA. A ano, má podobné účinky jako THC. Až na jeden rozdíl, v ČR je prodej HHC legální

HHC poprvé vytvořil v roce 1944 americký chemik Roger Adams, když k delta-9 THC přidal molekuly vodíku. Tento proces, známý jako hydrogenace, přeměnil THC na hexa-hydro-kanabinol (HHC).  Hydrogenace mění strukturu delta 9 THC nahrazením dvojné vazby dvěma atomy vodíku, což mění jeho molekulární hmotnost a zvyšuje jeho stabilitu.

Hydrogenace také zlepšuje stabilitu a odolnost vůči termooxidačnímu rozkladu, což znamená, že HHC má delší životnost a je méně náchylný k působení UV záření a tepla. Jednoduše řečeno HHC se chová velmi stabilně.

BUDS

Stará škola prostě nikdy nevymře!

Vape

Nejpopulárnejší volba. Hlavně si doma nezapomeňte nabíječku.

Edibles

Nejdiskrétnejší metoda. Nikto nic nezistí, pokud se ovšem nezačnete uchechtávat na vaší klíčence.

Hash

Maximální možná nálož. Krát 2. Hlavně žádný hot knives, jo?

Více o hhc

HHC se přirozeně vyskytuje v malém množství v konopí. Vzhledem k tomu, že samotná extrakce přímo z konopí by byla ekonomicky nevýhodná, tak se praktikuje derivace HHC z kanabinoidu CBD. HHC spadá do kategorie tzv. semi-syntetických kanabinoidů

V dnešní době se kanabinoid HHC získává z látky CBD. A to proto, protože ačkoliv finální produkt neobsahuje žádné THC, tak za vstupní ingredienci se nemůže použít žádný konopný produkt s obsahem vyšším než 1 % THC. Česká republika zakazuje veškeré aktivity spojené s pěstováním, výrobou a distribucí marihuany. Ohledně budoucnosti HHC se vedou velké diskuze, protože z legální stránky se momentálně jedná o nezakázanou látku, ale určitě se HHC dočká velké pozornosti ze strany úřadu. 

Klíčovým prodejním argumentem HHC je častokrát, že standardní drogový test nezjistí jeho přítomnost. Důkazy podporující toto tvrzení jsou ALE prozatím převážně neoficiální, i když předběžný experiment naznačuje, že HHC nemetabolizuje 11-hydroxy-THC, což je hlavní metabolit THC, který může vyvolat pozitivní výsledek.

HHC NEBYLO dosud podrobeno žádnému rozsáhlému výzkumu. Také trh s deriváty kanabinoidů není žádným způsobem regulovaný. Při nákupu je důležité si vybrat ověřeného prodejce, který nabízí  nezávislé informace a nezávadné konopné produkty, které neředí a nijak neupravuje. Stejným způsobem avšak nebyly potvrzeny žádné negativní (neznámé) účinky na lidské zdraví či psychiku.

Keep In Touch